E-posta

serkan.turk@onpa.com.tr

Siparis hattı

0532 330 3240

Ortaca, Muğla

Atatürk bulv. No:53/A-B

2015 yılında ‘’Ortaca Temizlik’’ adıyla kurulan firmamız; ev, işyeri, apartman merdiven temizliği, banka temizliği, inşaat sonrası temizlik  gibi bir çok temizlik alanında faaliyetlerine  başlamıştır.

2016 yılında vizyonunu genişleten şirketimiz kurumsallığın başlangıcı olarak  ÖNPA TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT GIDA TEMİZLİK HİZMET TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni  kurmuştur. Bundan sonraki süreçte faaliyet alanlarını genişleten şirketimiz toptan temizlik ürünleri satışında da Türkiye ve Avrupa da marka olmuş markaların bayiliklerini üstlenmiştir. Hemen akabinde gıda sektörüne de giriş yapan şirketimiz toptan gıda satışında da adımlarını hızlandırarak Türkiye ve Dünyada tanınan birçok markanın satışını gerçekleştirmektedir.  Otel, restaurant, cafe, okul,  hastane ve bir çok resmi kurum dahil dört yüzün üzerinde müşteriye hizmet vermeye başlayan firmamız bu sayıyı her geçen gün arttırmaktadır.  Toptan satışın yanı sıra Ekomini market bayiliği ile perakende sektörüne de giriş yapmıştır. Ortaca ilçesinde Ekomini market olarak 2 şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonunda her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen şirketimiz, çok kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.